BIO

Jest przedsiębiorcą i wykładowcą. Studiowała prawo na WPiA UG oraz politologię na WSHE w Łodzi. Posiada tytuł psychologa społecznego, artreterapeutki i terapeutki CBT.
Ciągle głodna wiedzy uzupełniła studia o kolejne dyplomy: specjalisty ds. zarządzania finansami przedsiębiorstwa, specjalista ds. komunikacji interpersonalnej i asertywności, akredytowanego specjalisty ds. finansów UE, specjalisty ds. zarządzania logistycznego.
Od 16 lat szkoli Polki w całej Europie. Pomaga kobietom zamienić swoje marzenia w cele i osiągać je za pomocą interdyscyplinarnej techniki, na którą składa się:
psychologia, komunikacja, zarządzanie m.in.: zmianą, celami, czasem, relacjami, biznesem. A wszystko po to, by osiągnąć szczęśliwe życie na swoich zasadach.
Jest autorką bestsellerowych książek, które w przedsprzedaży sprzedają się w tysiącach egzemplarzy. Z jej pomocy skorzystało już ponad 5000 Polek.
Wdraża pomysły w życie, konsultuje, prowadzi konferencje, szkolenia i warsztaty. Występuje na scenach największych konferencji i szkoleń dla kobiet, m.in.: na Progressteronie - największym festiwalu rozwoju dla kobiet w Polsce, w którym uczestniczyło już 80 000 Polek.
Swoje szczęście w relacji odnalazła przy swoim przyjacielu, którego zna ponad 30 lat, a z którym tworzy zgodne małżeństwo od 3 lat. Ma 2 dysfunkcyjnych synów, którzy nauczyli ją anielskiej cierpliwości. Kocha wieczorne spacery, aktywny odpoczynek w górach i nad jeziorem, ciepłe kąpiele oraz Hiszpanię. Pogodziła się z chorobą, która towarzyszy jej od zawsze na zawsze. Za swój życiowy sukces uznaje swoją samodzielność i niezależność, które pomimo rozwodów, niepełnosprawności swojej i młodszego syna, a nawet krótkiej bezdomności, pozwoliły zachować poczucie bezpieczeństwa i stworzyć życie o jakim marzyła.
Jest perfekcjonistką, stawia wysoko poprzeczkę zarówno sobie, jak i osobom z najbliższego otoczenia. Jest bezpośrednia i szczera, czym zaskarbia sobie sympatię, ale i... wielu wrogów. Jej życie to ciągłą droga pod prąd, która zaowocowała wolnością. Nie szuka winnych, bierze pełną odpowiedzialność za swoje życie. Nie interesują ją domysły, swoje życie opiera na faktach.
Jej życiowe motto to: Twoje życie w Twoich rękach, więc weź za nie odpowiedzialność i stwórz je takim, o jakim marzyłaś. Jej wizją jest dostarczenie kobietom sprawdzonych narzędzi do osiągania sukcesów w życiu osobistym i biznesowym., Co z sukcesem czyni już od 16 lat.