Odważ się i zacznij zarabiać! Kobieca pewność siebie w biznesie.

Pewność siebie to umiejętność, którą można wytrenować. Rodzimy się pewni siebie, ale po drodze do dorosłości umiejętne podcinanie nam skrzydeł, często w białych rękawiczkach, sprawia, ze tracimy wiarę w siebie.
Tracimy pewność siebie i godzimy się na bylejakość. Paraliżuje nas strach i nie podejmujemy się działań, choć bardzo chcemy zmian na lepsze. Podpisujemy niekorzystne umowy współpracy, czujemy się wykorzystywane, nie zarabiamy tyle ile chcemy i możemy.
To wszystko odbija się na naszym życiu osobistym. Jesteśmy sfrustrowane, nie mamy czasu dla bliskich i siebie. Czujemy złość i rozczarowanie.

Tak nie musi być!

Dzięki tej książce będziesz potrafiła z odwagą i dumą przedstawiać swoją firmę i produkty. Przestaniesz zaniżać ceny produktów. Będziesz umiała komunikować się zgodnie z zasadą Ja jestem OK, Ty jesteś OK. Oprzeć swoje życie i biznes na faktach i korzystać ze swoich mocnych stron. Zaczniesz więcej zarabiać.
Posiadasz wszystkie zasoby do osiągnięcia życiowego i biznesowego sukcesu. Jedyne czego Ci brak to odwaga, pomogę Ci ją nabrać.

Książka drukowana z dedykacją. Wysyłka na terenie UK GRATIS

Książka drukowana z dedykacją. Wysyłka na terenie UK GRATIS

Okładka miękka
stron 137
wysyłka na terenie UK GRATIS