Spotkania dla rozwoju Twojej firmy

co miesiąc warsztat, networking, poczęstunek, inspiracja i odwaga do działania
Dbamy o to, żeby każde, cykliczne spotkanie dało Ci odpowiednią dawkę konkretnej wiedzy, którą będziesz mogła od razu zastosować i rozwinąć swoją firmę. Dodajemy Ci odwagi do działania, bo jest działanie jest efekt!
Zależy nam również na tym, żebyś czerpała jak najwięcej inspiracji i miała możliwość zawarcia owocnej współpracy. Kapitał społeczny to jeden z najważniejszych elementów budowania zarabiającej firmy.
Szczególną uwagę zwracamy na atmosferę spotkań, tak byś czuła się dobrze. Dzięki poczęstunkowi poza dbaniem o Twoje kompetencje i możliwości biznesowe, dbamy tez o Twoje podniebienie i nastrój.

Jak wyglądają nasze spotkania?

Czego możesz się spodziewać?

Eksperci - ich wiedza i doświadczenie

Przede wszystkim eksperci - ich wiedza i doświadczenie, którym chętnie się z Tobą podzielą i odpowiedzą na nurtujące Cię pytania dotyczące budowania zarabiającej firmy. Zapraszamy ekspertów z takich dziedzin, jak: komunikacja w biznesie, grupa docelowa i klienci, marketing i sprzedaż, współprace, prawo, finanse, social media, identyfikacja wizualna, budowanie rozpoznawalnej marki i wielu innych, dzięki którym zdobędziesz potrzebne narzędzia do prowadzenia bezpiecznej i zarabiającej firmy.

Warsztaty i wykłady

Każde spotkanie ma część warsztatową, podczas której eksperci dzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, odpowiadają na twoje pytania oraz przekazują narzędzia do natychmiastowego wykorzystania, żebyś mogła się cieszyć większą ilością klientów, zamówień, pieniędzy.
Było więcej niż dobrze;) Bardzo ciekawie, dosyć kameralnie, merytorycznie i bez wodolejstwa, godne polecenia. Będę na następnych spotkaniach.
Maja Serocka

Maja Serocka

Właścicielka Vanity Day SPA

Networking - owocne współprace

Networking, dzięki któremu możesz zawrzeć nowe biznesowe znajomości. Zaprosić inne przedsiębiorcze Polki do współpracy oraz zainspirować się działaniami innych kobiet. Networking nie służy znajdowaniu klientów, ale partnerów biznesowych, którzy mają Twoją grupę docelową i mogą pomóc Ci osiągnąć Twój biznesowy cel szybciej, łatwiej i taniej!

Przedstawianie siebie i swojej firmy

Każde spotkanie rozpoczyna się przedstawieniem każdej uczestniczki. Masz niepowtarzalną okazję, by w kilku zdaniach opowiedzieć o swojej firmie i tym czym się zajmujesz oraz poznać inne uczestniczki i ich działalność. Po zakończeniu części warsztatowej z ekspertem, możesz porozmawiać z osobami, których działalność zainteresowała Cię i nawiązać biznesowy kontakt, który ułatwi Ci osiągnięcie biznesowych celów.
Jeśli zastanawiasz się czy warto wziąć udział w spotkaniu to z całego serca krzyczę: warto! Tutaj spotkasz pozytywne kobiety nastawione nie tylko na swój własny rozwój ale też na wzajemną pomoc i współpracę. To miejsce gdzie pozytywna energia promieniuje na wszystkich uczestników, a ogromna dawka wiedzy wchodzi do głowy tak "przy okazji".
Karolina Lange

Karolina Lange

Prezes Fundacji Mamy Rumianki

Atmosfera - sprzyjająca dobremu samopoczuciu

Bardzo dbamy o atmosferę spotkań, żeby byłą sprzyjająca nabywaniu wiedzy, czerpaniu inspiracji i Twojemu dobremu samopoczuciu. Dlatego poza dbaniem o rozwój twojej firmy i dawaniu możliwości i kontaktów, dbamy tez o twoje dobre samopoczucie i poczęstunek.

Poczęstunek i przyjazna atmosfera

Podczas każdego spotkania masz zagwarantowane, że atmosfera będzie przyjazna i będzie służyć Twojemu rozwojowi i dobremu samopoczuciu. Możesz napić się kawy, herbaty, wody i zjeść dobre ciastko.
Duża dawka wiedzy, inspiracji, pozytywna atmosfera.
Beata Zakrzewska

Beata Zakrzewska

Właścicielka w Your Event Succes

Nagroda - konkurs wizytówkowy

Każde spotkanie to także możliwość wygrania wspaniałej nagrody. Od kosmetyków luksusowych marek, przez wyjątkowe rękodzieło po praktyczne książki i szkolenia. pomysłów na nagrody nam nie brakuje i chętnie obdarujemy Cię jedną z nich. Życzymy szczęścia w losowaniu!

Sprawdź najbliższy termin

Przyjdź i czerp garściami wiedzę, inspirację, kontakty biznesowe oraz spędź czas w przyjaznej atmosferze przy kawie i ciastku.

Agenda naszych spotkań

Co po kolei?

W jedną sobotę miesiąca spotkanie dla rozwoju Twojej firmy

12.00 - 12.30 Przywitanie i przedstawienie się Uczestniczek
12.30 - 14.00 warsztat ekspercki
14.00 - 15.00 networking i losowanie nagrody

Pytanie i odpowiedzi

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy przedstawienie na początku spotkania jest obowiązkowe? Czasem się wstydzę takich wystąpień.

Nie, oczywiście, że nie jest obowiązkowe, a Twój czynny udział w spotkaniu jest dobrowolny i nikt do niczego nie będzie Cię zmuszał. To, co na pewno będę robić to zachęcać Cię do skorzystania z takiej możliwości. Dzięki temu będziesz mogła trenować odwagę i przemówienia publiczne, przestawić swoją działalność szerszemu gronu odbiorców. Budować poczucie pewności siebie, bo bez tego biznes skazany jest na porażkę. Moją główna misją jest dodawanie Polkom odwagi. Jeżeli nie będziesz chciała, nikt tego nie będzie od Ciebie wymagał. Jedyną osobą, która może Cię przed czymś powstrzymać lub zmotywować do działania, jesteś Ty sama. nic na siłę!

Jaki cel ma networking? Byłam kilka razy na takich spotkaniach i polegał on tylko na wymianie wizytówek.

To jaki cel networking pełni w Twoim biznesie zależy tylko od Ciebie, sama go sobie wyznaczasz. Mogę jednak udzielić Ci kilku wskazówek. Najważniejsza z nich to, żeby nie traktować części networkingowej jako łapanki na klientów. To bardzo poważny błąd. Wygląda to tak, że osoby na spotkaniu wciskają w ręce każdemu jak popadnie wizytówkę i na tym kończy się ich działanie networkingowe. Podczas takich spotkań buduje się kapitał społeczny i łowi biznesowe kontaktu potrzebne do zrealizowania celu biznesowego. Dlatego ważne jest, żeby przed spotkaniem ustalić cel biznesowy i uważnie słuchać podczas przedstawiania się inne przedsiębiorcze Polki, by wybrać te, których działalnością jesteśmy zainteresowane i dzięki współpracy z którymi możemy zrealizować nasz cel biznesowy. Rozmawianie z każdym i wszystkimi o wszystkim i niczym i rozdawanie na prawo i lewo wizytówek bez konkretnego celu, jest marnowaniem czasu, energii i pieniędzy.

Spotkanie trwa 3 godziny, czy są przewidziane jakieś przerwy?

Oczywiście! Podczas spotkania przewidziane są 2 przerwy. Jedna w trakcie trwania warsztatu a druga po nim. Część warsztatowa wymaga często od nas dużego zaangażowania i współpracy, a także wysiłku umysłowego, dlatego ważne jest, żeby był czas na oddech, naładowanie baterii i poczęstunek.

Czym się różni bilet NORMAL od VIP?

Bilet VIP jest dla kobiet, które lubią lepiej i więcej. Bilet ten gwarantuje miejsca w pierwszych rzędach na sali oraz dodatkowe atrakcje, jak choćby książki z autografem autora, bonusowe szkolenia i warsztaty, a nawet kosmetyki i rękodzieło.

Czy są przewidziane terminy z niższą ceną biletów?

Tak, zgodnie z zasadą, ze im szybciej kupisz tym mniej wydasz. Jeśli zdecydujesz się kupić bilet w ciągu pierwszych 3 dni sprzedaży wydasz o 20% mniej. W ten sposób nagradzamy zdecydowane kobiety biznesu, którym zależy na rozwoju swojej firmy.

Czy jest możliwość wystąpienia na spotkaniu jako ekspertka?

Jak najbardziej! naszym celem jest pomaganie kobiecym biznesom wejść na wyższy poziom, zdobyć nowych klientów, wypromować swoją firmę, zbudować wizerunek ekspertki i silną markę. Dlatego jeżeli jesteś ekspertką w jakiś dziedzinie biznesu zapraszam do zakładki WSPÓŁPRACA, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje i formularz zgłoszeniowy.

Sprawdź najbliższy termin

Przyjdź i czerp garściami wiedzę, inspirację, kontakty biznesowe oraz spędź czas w przyjaznej atmosferze przy kawie i ciastku.